top of page

Hydroizolácia plochej strechy cena

Oprava plochej strechy cena

12a.jpg

Napíšte nám na stránke kontakt 

 

a radi vám pomôžeme

s vašou strechou

009a.jpg

Napíšte nám na stránke kontakt 

 

a radi vám pomôžeme

s vašou strechou

010a.jpg

   Tieto ceny sú len orientačné - každá hydroizolácia  strechy od nás je nacenená individuálne a priamo na mieru, k najvyššej spokojnosti zákazníka. Postačí ak nám stručne popíšete vašu predstavu a my vám radi vypracujeme ponuku /zvyčajne do 60 minút/.  Pri zložitejšej oprave do 24 hodín a samozrejme zdarma. 

Samotná cena napríklad u jednovrstvového systému sa pohybuje u nás v rozmedzí -

 od 15 eur/m2  do 30 eur/m2.

 

Cenu ovplyvňuje veľa premenných - napríklad plocha, typ strechy, lokalita, druhotné účely hydroizolácie, /aj či ste platcami DPH /. . .     

Najpoužívanejší systém opravy strechy

Oprava plochej strechy cena

Hydroizolácia

 plochej strechy cena 

Nový plášť opravy rovnej strechy, tvorený jednovrstvovým systémom DEKTRADE, NOVAGLASS, NORDBITUMI, LARIBIT, COPERNIT, ICOPAL... (plastoelastomerické vysoko kvalitné modifikované pásy s nosnou rohožou z tkaného polyesterového vlákna, na povrchu tvorený bridlicovým posypom).

Cena: od 15,00 EUR/m2 až do 30,00 EUR/m2

Záruka: 13 -15 rokov

Nový plášť opravy rovnej strechy, tvorený dvojvrstvovým systémom DEKTRADE, NOVAGLASS, NORDBITUMI, LARIBIT, COPERNIT, ICOPAL...  (plastoelastomerické vysokokvalitné modifikované SBS pásy s nosnou rohožou z tkaného polyesterového rúna, na povrchu tvorený bridlicovým posypom).


 Cena: od 30,00 EUR/m2
Záruka: 13 -15 rokov 

 

Nový plášť opravy rovnej strechy, tvorený jednovrstvovým systémom DEKTRADE, NOVAGLASS, NORDBITUMI, LARIBIT, COPERNIT, ICOPAL...  so zateplením polystyrénom o hrúbke od 100 mm, /150mm,200mm,300mm+/ (plastoelastomerické vysokokvalitné modifikované SBS pásy s nosnou rohožou z tkaného polyesterového rúna, na povrchu tvorený bridlicovým posypom).

 Cena: od 35,00 EUR/m2

 Záruka: 13 -15 rokov 

 

Nový plášť novostavby tvorený dvojvrstvovým systémom DEKTRADE, NOVAGLASS, NORDBITUMI, LARIBIT, COPERNIT, ICOPAL...  so zateplením polystyrénom o hrúbke od 100 mm /150mm,200mm,300mm +/  plus parozábrana, (plastoelastomerické vysokokvalitné modifikované SBS pásy s nosnou rohožou z tkaného polyesterového rúna, na povrchu tvorený bridlicovým posypom).


 Cena: od 45,00 EUR/m2
Záruka: 13 -15 rokov 

 

Kompletná generálna oprava strechy - strhnutie starých hydroizolačných vrstiev s aplikovaním nového plášťa tvoreného dvojvrstvovým systémom DEKTRADE, NOVAGLASS, NORDBITUMI, LARIBIT, COPERNIT, ICOPAL...
(plastoelastomerické vysokokvalitné modifikované SBS pásy s nosnou rohožou z tkaného polyesterového vlákna, na povrchu tvorené bridlicovým posypom).


 Cena: od 50,00 EUR/m2
Záruka: 13 -15 rokov

 

Oprava hydroizolácie plochej strechy cena

Oslovili vás naše nízke ceny a najvyššie záruky na trhu?

 

Napíšte nám na stránke kontakty.   

Môžete nám poslať mail alebo nám rovno zavolajte  a my vám radi vypracujeme bezplatnú, nezáväznú cenovú ponuku. 

 

Pozor - ceny sa rapídne menia aj podľa veľkosti plochy strechy - čím väčšia strecha - tým nižšia cena za 1 m2 a čím menšia plocha - tým sa cena na 1 m2 zvyšuje.

 

Tešíme sa na možnú spoluprácu.  

Oprava plochej strechy cena

Hydroizolácia

 plochej strechy cena 

bottom of page